OK

Nr: -

Specjalista ds. Marketingu i Sprzedaży B2B/B2C

Big Star Limited

Kalisz

Wynagrodzenie:

- brutto

Rozliczanie:

Miesięcznie

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę

Wymiar czasu:

Pełen etat

Data zakończenia:

23 marca 2018

Na czym polega praca:

Jesteśmy Firmą odzieżową. Obecnie posiadamy ponad 260 sklepów w kraju i zagranicą, nieustannie rozwijamy naszą sieć sprzedaży. Od prawie 40 lat jeansy BIG STAR to żelazny dodatek garderoby dla modowych freaków. Nasza Firma to przede wszystkim ludzie: ambitni, zaangażowani, pełni pasji, nie bojący się podejmować nowych wyzwań. Stawiamy na swobodną atmosferę w pracy, pozytywne nastawienie oraz uśmiechnięty team.

Interesujesz się modą? Chcesz brać udział w działaniach operacyjnych w jednej z największych firm modowych w Polsce?  Dołącz do zespołu  BIG STAR.

Zakres obowiązków:

Będziesz odpowiedzialny za kompleksową organizację, koordynację oraz komunikację działań posprzedażowych w oparciu o system lojalnościowy i niestandardowe formy promocji.  Do Twoich obowiązków będzie należała opieka i obsługa programu lojalnościowego oraz szkolenie nowych pracowników naszych placówek handlowych z zakresu tego programu. Zajmiesz się wdrażaniem, koordynowaniem oraz rozliczaniem ogólnopolskich akcji promocyjnych. Będziesz miał możliwość kreowania i realizacji akcji promocyjnych skierowanych do uczestników programu lojalnościowego w ramach kanałów B2B i B2C. Stworzysz kalendarz akcji promocyjnych dla całej sieci BIG STAR.

Kluczowe kompetencje:

Poszukujemy osób, które posiadają doświadczenie w pracy przy progrmach lojalnościowych. Są osobami otwartymi i pełnymi energii, a satysfakcja Klienta jest dla nich najważniejsza. Priorytetem jest dla nas, abyś pracował/pracowała z pasją i interesował/a się modą i zmieniającymi się trendami. Cenimy umiejętności analitycznego myślenia i pracy pod presją czasu. Jeśli jesteś osobą, którą cechuje systematyczność, samodzielność i inicjatywę w działaniu - chcielibyśmy Cię poznać.

Benefity:

Proponujemy Ci pełnowymiarowe stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę oraz konkurencyjne wynagrodzenie. Zapewniamy zniżki na nasze produkty, abyś mógł promować Naszą markę wśród znajomych ;) Dostaniesz od nas elastyczny pakiet benefitów: od możliwości realizacji sportowych pasji (kartę Multisport) po opiekę medyczną i pakiet szkoleń.

Wygasa dzisiaj!
Prognozowane wynagrodzenie brutto:

Zaaplikowało:

22 osób

Zachowaj ofertę

Pracodawca

al. Wojska Polskiego 21/21 A, 62-800 Kalisz
Sprawdź

Czy wiesz, że

W mieście Warszawa jest

13

ofert pracy dla stanowiska

Marketing/Reklama/Public Relations

Bądź na bieżąco z ofertami

Narzędzia rozwoju