OK

Nr: -

Specjalista ds. zakupów

E Kiosk

Warszawa

Wynagrodzenie:

- brutto

Rozliczanie:

Miesięcznie

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę

Wymiar czasu:

Pełen etat

Data zakończenia:

10 sierpnia 2018

Na czym polega praca:

E-Kiosk S.A. to największy dystrybutor e-Prasy w Polsce, systematycznie rozwija ofertę publikacji cyfrowych , skupiając w jednym miejscu zarówno katalog e-prasy, e-booków jak i audiobooków.

Celem spółki jest udostępnienie pełnej oferty publikacji, periodyków i książek w wersji cyfrowej. e-Kiosk rozwija też dystrybucję oprogramowania i świadczy usługi e-commerce. Spółka jest jednym z podmiotów z portfela Gremi Media SA, wydawcy dzienników „Rzeczpospolita" oraz „Gazety Giełdy i Inwestorów Parkiet". Mniejszościowym udziałowcem e-Kiosku jest RUCH SA.

Akcje spółki są notowane na rynku New Connect. Spółka posiada brandy: eKiosk.pl, eGazety.pl, Nexto.pl, eContentLAB.pl oraz dostarcza platformę Plusoczytelnia.pl

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy Specjalisty ds. zakupów.

Zakres obowiązków:

Do Twoich obowiązków należałoby aktywne pozyskiwanie źródeł treści dla serwisów spółki, udział w procesach negocjacyjnych z partnerami polskimi i zagranicznymi, związanych z pozyskiwaniem treści.

Dodatkowo byłbyś/ abyś odpowiedzialny/a za przygotowywanie ofert, prezentacji, współpraca przy wycenach czy negocjacjach handlowych. Co więcej, miałbyś/abyś możliwość monitorować rynek pod kątem treści atrakcyjnych dla obsługiwanych platform, brać udział w tworzeniu i realizacji budżetu zadaniowego, koordynować proces przygotowania umów i zapewniania ich zgodności ze standardami funkcjonującymi w organizacji oraz prowadzeniem procesu fakturowania i administracji w obszarach związanych z zakupem treści.

Do Twoich zadań należałoby również wdrażanie nowych inicjatyw, w celu zwiększenia atrakcyjności serwisów, budowania długotrwałych relacji z nowymi i istniejącymi klientami firmy oraz raportowanie aktywności, kalendarza spotkań i rozmów oraz wyników.

Kluczowe kompetencje:

Oczekujemy od Ciebie doświadczenia we współpracy z dystrybutorami, wydawnictwami, mediami, podstawowej znajomość prawa z zakresu własności intelektualnej oraz wysoko rozwiniętych umiejętności interpersonalnych i negocjacyjnych.

Co więcej wymagamy dobra znajomość języka angielskiego, doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu kompletnych projektów, a także zarządzaniu wewnętrznymi oraz zewnętrznymi zasobami.

Cenimy sobie również umiejętność zarządzania zakresem, czasem, budżetem oraz jakością projektów, znajomość procesu fakturowania i ewidencji zakupów oraz liczymy także na duże zaangażowanie w wykonywanie zadań, zorientowanie na cel, odpowiedzialność.

Języki:

  • Angielski Wyższy średnio-zaawansowany (B2)

Benefity:

Oferujemy pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych oraz pracę w młodym i kreatywnym zespole.

Możesz również liczyć na dużą samodzielność na zajmowanym stanowisku, możliwość realizacji własnych pomysłów i inicjatyw oraz atrakcyjny system premiowy.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez e-Kiosk S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Prosta 51 zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest e-Kiosk S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Prostej 51. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Wygasa za 21 dni!
Zaaplikowało:

3 osób

Zachowaj ofertę

Pracodawca

E Kiosk
Prosta 51, 00-838 Warszawa
Sprawdź

Czy wiesz, że

W mieście Warszawa jest

0

ofert pracy dla stanowiska

Analiza

Bądź na bieżąco z ofertami

Narzędzia rozwoju