OK

Nr: TL-MSNET-1/2017

Team Leader / Architect .NET

Exence S.A.

Wrocław

Wynagrodzenie:

8 000 - 14 000 PLN brutto

Rozliczanie:

Miesięcznie

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę

Wymiar czasu:

Pełen etat

Data zakończenia:

28 lutego 2018

Na czym polega praca:

(Nr ref.:TL-MSNET-1/2017)

Forma zatrudnienia: praca na umowę, praca na zlecenie, B2B;

Zakres obowiązków:

Przewidywany charakter pracy i obowiązków:

  • zarządzanie bieżącą pracą zespołu programistycznego,
  • planowanie zadań i pracy programistów oraz ich rozliczanie,
  • bieżąca i okresowa ocena zespołu,
  • odpowiedzialność za jakość i terminowość wykonywanych prac,
  • zarządzanie komunikacją w zespole,
  • rozwój narzędzi i procedur w zespole programistycznym,
  • zarządzanie kompetencjami zespołu,
  • szacowanie prac w uzgodnieniu z klientem końcowym,
  • projektowanie oraz implementacja według zdefiniowanej specyfikacji funkcjonalnej i projektu,
  • utrzymywanie dokumentacji projektowej.

Kluczowe kompetencje:

Wymagania:

  • umiejętność i praktyczne doświadczenie w zarządzaniu zespołem programistycznym, delegowania zadań i ich rozliczania,
  • umiejętność oceny i poprawy efektywności własnej i efektywności zespołu, szacowania prac,
  • umiejętność pracy z klientem końcowym/użytkownikiem biznesowym oraz przełożenia wymagań biznesowych na wymagania techniczne,
  • efektywna komunikacja i współpraca w zespole,
  • znajomość i doświadczenie w tworzeniu aplikacji na platformę Microsoft SharePoint, SQL, baz danych SQL Server,
  • znajomość dobra znajomość ASP.NET MVC, jQuery, jSON, AJAX, HTML, CSS, Microsoft .NET Framework i jego klas bazowych,
  • znajomość WCF, Web API, REST, NHibernate lub Entity Framework, specyfikacji UML,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym,
  • minimum 2 lata pracy na stanowisku Architekta lub Team Leader,
  • praca w grupie wg metodyki Agile (np. Scrum, Kanban),
  • udział w min. 5 projektach, które zakończyły się wdrożeniem produkcyjnym,
  • wykształcenie wyższe na kierunku obejmującym przedmioty związane z inżynierią oprogramowania.

Mile widziane:

  • znajomość Load balancing,
  • praca z code review, TDD, testami automatycznymi.

Języki:

  • English Zaawansowany (C1)

Benefity:

Oferujemy:

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, w zespole profesjonalistów, bez sztywnych korporacyjnych barier i krępujących procedur,
  • udział w ciekawych projektach (także zagranicznych) z wykorzystaniem nowoczesnych technologii,
  • atrakcyjne wynagrodzenia i interesujące możliwości awansu,
  • możliwość uzupełnienia kwalifikacji poprzez szkolenia,
  • benefity pozapłacowe: m.in. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, multikarnety sportowe.
Wygasa dzisiaj!
Prognozowane wynagrodzenie brutto:

8 000 - 14 000 PLN

Zaaplikowało:

2 osób

Zachowaj ofertę

Pracodawca

Exence S.A.
ul. Szwedzka 5, 55-040 Bielany Wrocławskie
Sprawdź

Czy wiesz, że

W mieście Wrocław jest

27

ofert pracy dla stanowiska

Informatyka/Programowanie

Bądź na bieżąco z ofertami

Narzędzia rozwoju