OK

Nr: -

Koordynator Animatorów

GOKIDZ! Park Rozrywki

Kraków

Wynagrodzenie:

- brutto

Rozliczanie:

Miesięcznie

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę

Wymiar czasu:

Pełen etat

Data zakończenia:

15 czerwca 2018

Na czym polega praca:

Wizjonerski i doświadczony Operator Parków Rozrywki poszukuje kluczowych osób do nowo tworzonego zespołu, który będzie uruchamiał i zarządzał najnowocześniejszym, innowacyjnym Parkiem Rodzinnej Rozrywki w Krakowie.  Osoby, których szukamy powinny :

  • posiadać ukończony kurs Animatora i/lub skończone studia pedagogiczne (bądź być w trakcie) oraz doświadczenie w pracy Animatora
  • lubić pracę z dziećmi
  • wykazać się ponadprzeciętną kreatywnością, energią oraz inicjatywą
  • mieć doświadczenie w zarządzaniu zespołem oraz pracy z dziećmi i rodzicami

Jeśli posiadasz wspomniane kompetencje, to znaczy, że szukamy właśnie Ciebie! Już wkrótce uruchamiamy w Krakowie najnowocześniejszy Park Rodzinnej Rozrywki i szukamy osoby, która widziałaby się w roli wizjonerskiego Koordynatora zespołu Animatorów.

Zakres obowiązków:

Będziesz odpowiedzialny za stworzenie programu animacji w naszym parku, spójnego z atmosferą „świata” Parku Rozrywki. Dostaniesz pod opiekę zespół Animatorów, którym będziesz musiał/a kierować i szkolić. Zajmiesz się wdrożeniem najlepszych standardów pracy i zabawy z dziećmi i ich rodzicami. Twoim głównym zadaniem będzie stworzenie programu zajęć rozrywkowo-edukacyjnych oraz rekrutacja i koordynacja Trenerów. Na co dzień będziesz współpracował  z Designerami i Marketerami nad wprowadzaniem nowych Atrakcji w Parku. Powierzymy Ci realizację eventów w i poza Parkiem Rozrywki.

Kluczowe kompetencje:

Jesteś optymistycznie nastawioną osobą, pełną pasji i zapału do pracy?  Lubisz dzieci, dobrą zabawę i kontakt z ludźmi? Potrafisz zająć zabawą chmarę dzieciaków i przy okazji czegoś je nauczyć? Masz wielką wyobraźnię i dobre pomysły, które potrafisz zrealizować? Jeśli tak - spełniasz nasze kryteria :) Dodatkowo cenimy sobie dużą samodzielność, "otwarty umysł" i sporą dozę mobilizacji/samoorganizacji na mega wysokim poziomie.

Benefity:

Oferujemy pracę w fajnej ekipie i udział w tworzeniu najbardziej innowacyjnego Parku Rozrywki w Polsce. Jaki wygląda współpraca za nami? Wyznajemy jedną zasadę - jasne reguły gry: określimy wspólnie za co jesteś odpowiedzialna/y. Jeśli studiujesz - dopasujemy harmonogram pracy do Twojego planu zajęć na uczelni. A Twoim przełożonym będzie normalny i doświadczony szef  (obiecujemy).

Umowa? Jesteśmy elastyczni pod tym względem i w zależności od Twojej preferencji możemy Ci zaproponować UoP, UZ czy B2B.

Wygasa dzisiaj!
Zaaplikowało:

12 osób

Zachowaj ofertę

Pracodawca

GOKIDZ! Park Roz...
Kraków
Sprawdź

Czy wiesz, że

W mieście Kraków jest

0

ofert pracy dla stanowiska

Analiza

Bądź na bieżąco z ofertami

Narzędzia rozwoju