OK

Nr: -

Data Processing Specialist

Nielsen

Warszawa

Wynagrodzenie:

- brutto

Rozliczanie:

Miesięcznie

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę

Wymiar czasu:

Pełen etat

Data zakończenia:

17 października 2018

Na czym polega praca:

Dobrze poruszasz się w Excelu i posługujesz się angielskim? Polski odział Nielsena potrzebuje właśnie Ciebie. Aplikuj i daj znać znajomym, bo na to stanowisko szukamy nawet kilkanaście osób.

Zakres obowiązków:

Data Processing Specialist będzie odpowiedzialny za procesowanie i zarządzanie bazami danych. Dużo liczb, tabelek, raportów. A wszystko to po to, by nasi klienci (głównie globalne koncerny FMCG) podejmowali słuszne decyzje biznesowe w oparciu o aktualne dane rynkowe.

Świetna opcja dla osoby, która lubi pracę opartą o stałe procesy. Dobrze sprawdzisz się w tej roli, jeśli masz analityczny umysł oraz pierwsze doświadczenie np. w obsłudze klienta czy działach operacyjnych. Nie będziemy przed Tobą stawiać agresywnych targetów. Wystarczy, że będziesz wykonywać swoje zadania sumiennie i na czas.

Kluczowe kompetencje:

Idealny kandydat na to stanowisko powinien czuć się jak ryba w wodzie w Excelu, posługiwać się dobrym angielskim (język biurowy) oraz lubić pracę zespołową. Znasz podstawy SQL-a? Masz od nas ogromny plus na start!

Języki:

  • Angielski Wyższy średnio-zaawansowany (B2)

Benefity:

Nielsen jest globalnym liderem w segmencie badań rynkowych. Rozpoczynając z nami współpracę, możesz oczekiwać:

  • pracy w dynamicznych międzynarodowych teamach (15+ narodowości pod jednym dachem)
  • wewnętrznych programów managerskich prowadzonych przez doświadczonych liderów
  • indywidualnego podejścia do rozwoju Twojej kariery w strukturach firmy (również oddziały zagraniczne)

Dbamy o komfort Twojej pracy, zapewniając Ci:

  • biuro w centrum Warszawy (Gdański Business Center niedaleko Dworca Gdańskiego)
  • liczne programy integrujące pracowników
  • ubezpieczenie zdrowotne i na życie
  • Karta Multisport
  • możliwość uzyskania dodatkowych dni wolnych
  • Potrzebujesz dopasowanych benefitów? Wspomnij o tym na rozmowie kwalifikacyjnej.

Wygasa dzisiaj!
Zaaplikowało:

512 osób

Zachowaj ofertę

Pracodawca

Nielsen
Inflancka 4B, budynek C, 00-189 Warszawa
Sprawdź

Czy wiesz, że

W mieście Warszawa jest

0

ofert pracy dla stanowiska

Analiza

Bądź na bieżąco z ofertami

Narzędzia rozwoju