cookies
Nasza strona zapisuje niewielkie pliki tekstowe, nazywane ciasteczkami (ang. cookies) na Twoim urządzeniu w celu lepszego dostosowania treści oraz dla celów statystycznych. Możesz wyłączyć możliwość ich zapisu, zmieniając ustawienia Twojej przeglądarki. Korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień oznacza zgodę na przechowywanie cookies w Twoim urządzeniu.
OK

O nas

Wierzymy, że jest różnica między budowaniem swojej kariery, a poszukiwaniem kolejnej pracy. Świadomy rozwój zawodowy wymaga: wiedzy, motywacji i kontaktów.

W kariera.pl znajdziesz to wszystko w jednym miejscu.

Z nami możesz więcej.

Jedyna taka platforma

Nasz portal skierowany jest do ambitnych specjalistów, którym bliska jest idea ciągłego rozwoju. Kariera.pl to platforma rekrutacyjna łącząca nowe technologie i innowacyjne narzędzia talent aqusition marketing. Stoją za nami kompetencje i doświadczenie dwóch rynkowych liderów: Grupy Gremi z branży medialnej oraz Work Service Group, najbardziej rozpoznawalnej marki usług rekrutacyjnych. Pracodawcom ułatwiamy pozyskanie właściwych kandydatów, a pracownikom dotarcie do pełnych informacji o firmach, warunkach i kulturze biznesowej.

Poznaj nasz zespół

Zespół Kariera.pl
Piotr Adamczyk
Piotr Adamczyk Prezes Zarządu piotr.adamczyk@kariera.pl
Wojciech Wdowiak
Wojciech Wdowiak Dyrektor Zarządzający wojtek.wdowiak@kariera.pl
Avatar Kariera.pl
Marcin Kowalczyk Członek Zarządu marcin.kowalczyk@kariera.pl
Grażyna Raszkowska
Grażyna Raszkowska Redaktor Naczelna grazyna.raszkowska@kariera.pl
Małgorzata Domagała
Małgorzata Domagała Head of Sales malgorzata.domagala@kariera.pl
Eustachy Bielecki
Eustachy Bielecki Head of Growth eustachy.bielecki@kariera.pl
Paulina Barlik
Paulina Barlik UX Designer paulina.barlik@kariera.pl
Avatar Kariera.pl
Marta Litarowicz Art Director marta.litarowicz@kariera.pl
Adam Matusiak
Adam Matusiak Project Manager adam.matusiak@kariera.pl
Paweł Hojdeczko
Paweł Hojdeczko Tester pawel.hojdeczko@kariera.pl
Avatar Kariera.pl
Mikołaj Giermek Developer mikolaj.giermek@kariera.pl
Avatar Kariera.pl
Eryk Developer kontakt@kariera.pl
Avatar Kariera.pl
Paweł Stoltmann Developer pawel.stoltmann@kariera.pl
Avatar Kariera.pl
Maciej Słociński Scrum Master maciej.slocinski@kariera.pl
Avatar Kariera.pl
Wojciech Partyka Developer wojciech.partyka@kariera.pl
Avatar Kariera.pl
Chcesz do nas dołączyć? Wypełnij swój profil na Kariera.pl obserwuj nasz profil pracodawcy